Legfontosabb Szórakozás Tony Stewart, a NASCAR autóversenyzője: Újra kapcsolatban !! Gondolata a volt versenyzővel, Jason Lefflerrel kapcsolatban… Az összes részlet az előző kapcsolatról és még sok minden más!

A Horoszkópod Holnapra

általa megosztvaHázas életrajz

Korábbi hivatásos autóversenyző, Tony Stewart a NASCAR csapat tulajdonosa. A NASCAR a Stock Car Auto Racing Országos Szövetsége. Négyszer nyerte el a Sprint Kupa sorozat bajnoka címet.

Tájékoztasson részletesen Tony személyes életéről.

1

Tony Stewart kapcsolatok

Tony eljegyezte Pennelope Jimenezt. Amerikai színésznő. A pár 2017. november 23-án, a hálaadás napján jegyeskedett.

A Twitteren jelentette be a felirattal,

'Igent mondott!'

Házasságukról sem érkeztek bejelentések. Még mindig házasok. Úgy tűnik, hogy a pár boldog a kapcsolatukban, mivel Tony gyakran tölt fel képeket önmagáról és vőlegényéről Instagram-oldalára.

Előtte pletykák szerint a kapcsolat Jessica Zemkennel. Kapcsolatuk azonban nem tartott sokáig, és néhány hónap után elváltak.

Forrás: tuningpp (Jessica Zemken és Tony Stewart)

Tony előző kapcsolata

Tony különféle kapcsolatokban volt Jessica Zemken előtt. Korai pályafutása alatt több éve randevúzott Krista Dwyerrel. Kapcsolata akkor ért véget, amikor különböző helyekre költözött versenyezni.

john jellybean benitez nettó értéke

Ezt követően 2002-ben kapcsolatban állt Jamie Schafferrel. De pár év után hamarosan ellentmondásokba kezdtek, és 2004-ben a pár szakított.

Két év után a második szakítás után bekapcsolódott Tara Roquemore-ba. Nagyon boldogok voltak a kapcsolatukban, de 2008-ban különváltak.

Tony szomorúsága szobatársa, Jason Leffler halála miatt

Jason Leffler autóversenyző volt. 2013. június 12-én elhunyt. A baleset a New Jersey-i Bridgeport-i Bridgeport Speedway-n 410-es sprint autóverseny sérülései miatt.

Tony Jason jó barátja volt. Szobatársak is voltak.

aki melissa molinaro férje

Forrás: ma (Jason Leffler és Tony Stewart)

Stewart azt mondta:

- Igen, nyilvánvalóan régóta ismerem Jason-t. Együtt nőttünk fel versenyzéssel, és ugyanazokat az utakat jártuk versenyszerűen. Tehát úgy értem, hogy barát volt, szobatársa, csapattársa volt, és sokat kellett a közelében lenni. Nem szeretett mást, mint hogy versenyautó volánja mögött ült. ”

Hozzáadás,

„Csak megdöbbenve hallottam, hogy mi történt, és nyilvánvalóan ez csak emlékeztet arra, mennyire veszélyes sportunk, de az elmúlt 15 évben rengeteg biztonsági újítással rendelkeztünk, mióta kupában vagyok. Ez csak a bizonyíték arra, hogy soha nem jutunk el arra a szakaszra, ahol mindenki védtelen a versenyautóban történő sérülésektől. Csak ebben a forgatókönyvben vagyunk, és nincs senki, aki a volán mögé ül, aki nem érti, hogy belemegy, és Jason is így volt. Csak imádta azt csinálni, amit csinált, és csak egy durva hét volt ott, és nyilvánvalóan Charlie (Leffler fia) az, amelyre mindannyian a legjobban gondolunk.

Arra a kérdésre, hogy mi tűnt ki leginkább Lefflerben, Stewart azt mondta:

„Sokat kellett lógnunk a versenypályától távol, valamint a pályánál is. Amikor Kaliforniából Indiana-ba költözött, hogy teljes munkaidőben elkezdhesse az USAC versenyzését, hozzám költözött, és egy évnél rövidebb ideig nálunk élt, és sok mindent megnézhettem, és nagyon szórakoztató volt. '

„Versenyző volt, és nem érdekelte, hogy mit versenyez, hol versenyzett, amikor versenyzett, csak versenyautót akart vezetni. Nagyon jó volt egy ilyen szobatársam, akinek ugyanaz a szenvedélye és vágya volt, mint nekem.

Lehet, hogy szeret olvasni Hogyan ismerkedtek meg Amy Reimann és a NASCAR sztárja, Dale Earnhardt? Olvassa el szerelmi történetüket és Amy hatását Dale életére!

Tony Stewart rövid életrajza

Tony Stewart híres amerikai profi tőzsdei autóversenyző. A történelemben ő az egyetlen pilóta, aki bajnokságot nyert mind az IndyCar, mind a NASCAR versenyen. Ő a NASCAR csapat tulajdonosa is. Ezen felül négyszer nyerte a Sprint Kupasorozatot versenyzőként és tulajdonosként. Rádióműsorok műsorvezetőjeként is dolgozott. - További életrajz itt:…