Legfontosabb Életrajz Laurie Hernandez Bio

Laurie Hernandez Bio

A Horoszkópod Holnapra

(Tornász)

Laurie Hernandez fiatal tornász és reality-sztár. Kapcsolattörténete nem került nyilvánosságra, és jelenleg egyedülálló.

Nettó érték:2 millió dollár
Magasság / milyen magas: 5 láb 1 hüvelyk (1,55 m)
Ha van családod veled, ez extra energiát ad
Szerintem az emberek emberek. Ha akarsz valamit, menj el. Nem hiszem, hogy számít, milyen verseny vagy
Az emberek a legjobb tudásom szerint láttak, de nem hiszem, hogy a legtöbben tudnak mindent, ami ahhoz kellett, hogy eljussak oda, ahol ma vagyok.

A kapcsolati statisztikaLaurie Hernandez

Mi Laurie Hernandez családi állapota? (egyedülálló, házas, kapcsolatban vagy válással): Egyetlen
Hány gyermeke van Laurie Hernandeznek? (név):Egyik sem
Laurie Hernandeznek van-e bármilyen kapcsolata?Nem
Laurie Hernandez leszbikus?Nem

Több a kapcsolatról

Laurie Hernandez gyermekszínésznő és tornász karrierjét élvezi egyetlen ismeretlen kapcsolatok nélkül.

Belső életrajz

Ki az a Laurie Hernandez?

Laurie Hernandez amerikai tornász. Leginkább arról ismert, hogy az amerikai női torna csapat tagjaként versenyzett a 2016-os nyári olimpia . Ráadásul aranyat nyert a csapatversenyben és ezüstöt a mérleggerendán.

Ő az Egyesült Államok női torna csapatának legfiatalabb tagja, becenevén a „The Final Five”. Nagyon fiatal korától kezdve sportos volt.

Laurie Hernandez: Kor, szülők, testvérek, etnikum, oktatás

Laurie Hernandez volt született 9-énth2000. június. Szülőhelye az Old Bridge Township, New Jersey. Mivel a legfiatalabb tornász volt, a New Jersey-i Morganville-ben edzett.

Wanda Hernandez és Anthony Hernandez született. Laurie-nak van egy nővére és egy testvére, akiknek Jelysa és Marcus a neve. Puerto Ricó-i és spanyol etnikumú.

Akadémikusairól részleteket nem közölnek.

Laurie Hernandez: Karrier, fizetés és nettó vagyon

Junior karrierjét tekintve Laurie Hernandez karrierje először 2012-ben kezdődött az U.S. Classic-nál, ahol 11 évesnek tartották.th12 évesen a junior osztályban. 2013-ban Laurie először találkozott a WOGA Classic-szal, ahol másodikként hirdették meg az all-around versenyen. Június idején első helyezést ért el a padlón, másodikként az összes körben Ariana Agrapides mögött, harmadikként pedig az egyensúlygerendán és a boltozaton.

Július elején; Hernandezhez csatlakozott az amerikai junior nemzeti csapat. Ezt követően Chicagóba ment az amerikai klasszikusért. Ez az a hely, ahol a hatodik helyezést érte el, és elnyerte az emeleti gyakorlat címét. Szeptember hónapban Hernandez állt ki az Egyesült Államok képviseletéért a Jokohama-i Junior Japan International-en. Az összesítésben bronzérmet nyert.

Julie chrisley születési dátuma

Hernandez eredetileg 2016-ban képviselte magát vezető karrierjében. Márciusban az olaszországi Jesolóban, a Jesolo City Trophy-ban versenyzett, ahol 58.550-es pontszámmal szerezte meg a bronzérmet összesítésben. Továbbá számos más ezüst- és aranyérmet is nyert. Hasonló módon áprilisban Hernandez a Pacific Rim tornán versenyzett. Június hónapban csak az amerikai klasszikuson versenyzett bárokban, ahol 15.400-at ért el.

Az elmúlt években Laurie-t választották a 23. évad szereplőinek egyik résztvevőjévé Tánc a csillagokkal , partneri viszonyban áll Val Chmerkovskiy . 2016 novemberében mindketten együtt nyerték a versenyt James Hinchcliffe kanadai versenyző és párja, Sharna Burgess legyőzésével.

Laurie Hernandez nettó vagyona 2 millió dollár . Fizetését egyetlen forrás sem ismeri előttünk.

Sérülés

Hernandeznek 2014-ben volt néhány sérülése. A csuklójában sérülés volt, mivel az eltört, amikor lecsúszott a gerendáról az edzési szezonban.

A sérülés helyrehozása után hamarosan visszatért a versenyre. Alig tért vissza, amikor megsérült a térdkalács ínje és elmozdult a térdkalácsa, ami hat hónapig a torna hiányához vezetett.

Laurie Hernandez pletykái és vitái

Mivel Laurie csak egy 16 éves tornász, nem sok pletykája és vitája van vele kapcsolatban. Optimista ember, és figyelmen kívül hagyja az életéből származó negatív dolgokat, mert ebből a kortól kezdve sokat szeretne elérni karrierje kezdetétől fogva.

Mivel kecses és optimista lány vagy személy, nincsenek vele kapcsolatos pletykák és viták.

Testméretek: Magasság, Súly

Fiatal tornászként Laurie Hernandez teste tökéletes, és maga a hivatása is kapcsolódik azokhoz a sportokhoz, amelyek segítenek a jó testalkat fenntartásában. Neki van egy magasság 5 láb 1 hüvelyk magas és 48 kg.

Haja és szemszíne fekete.

Közösségi média: Facebook, Instagram, Twitter stb.

Laurie a közösségi médiában aktív, például a Facebook, a Twitter és az Instagram fiókokon. Több mint 237,4 ezer követője van a Facebookon, több mint 609,8 ezer követője van a Twitteren, és körülbelül 1,5 millió követője van az Instagram-fióknak.